Od czego zacząć

 

 

UWAGA! Rezerwacja wizyt- przez SMS lub telefonicznie 606 266 386

PSYCHOLOG SZCZECIN I ONLINE - PROFESJONALNA POMOC PSYCHOLOGICZNA I ROZWÓJ OSOBISTY - MGR RENATA ŁOPATKA - SPECJALISTYCZNA WIEDZA I 20 LAT DOŚWIADCZENIA DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Po prostu postanów, że sięgniesz po pomoc. Najważniejsze aby w ogóle zacząć.Uznanie faktu, że potrzebujesz pomocy nie oznacza Twojej słabości- wręcz przeciwnie, wskazuje na Twoją mądrość i dojrzałość.

Korzyści dla Ciebie 

Gdy masz poczucie, że jesteś w sytuacji trudnej, masz problem emocjonalny, nie radzisz sobie ze swoją psychiką lub z własnym życiem, gdy cierpisz- decydując się na skorzystanie z mojej pomocy wykonujesz pierwszy, najważniejszy krok w kierunku rozwiązania dręczących Cię problemów, w kierunku upragnionej ulgi.

Jeśli chcesz:

- pracowac nad sobą, by przekraczać swoje ograniczenia,

- efektywnie rozwiązywać swoje życiowe problemy,

- poprawić swoje samopoczucie,

- podnieść jakość życia,

- świadomie kreować swój los i życiowe powodzenie oraz jeśli jesteś gotowy by aktywnie zaanażowac się w proces swojego rozwoju - zapraszam serdecznie do współpracy.

- Jako pierwsze spotkanie polecam konsultację. 

Wysłucham Cię, poznam potrzeby i oczekiwania. Dopasuję formę pracy, wyjaśnię sens i znaczenie zastosowania konkretnej metody pomocy oraz omówię zasady naszej współpracy. Wspólnie ustalimy cele. Praca z psychologiem to na początku realizacja rozmów terapeutycznych. Oczywiście, możliwa jest porada lub konsultacja jednorazowa, jednak najczęściej, zgłaszany problem wymaga serii systematycznych spotkań z klientem. Ilość spotkań z psychologiem zależy od wielu czynników, m.in. od rodzaju problemu, od Twoich postępów i zdolności do autorefleksji i integracji różnych aspektów osobowości, gotowości do zmiany nawyków, rozlicznych uwarunkowań oraz od wielu innych. Określając cele i dopasowując się do Twoich oczekiwań, przedstawiam Ci zasady naszej współpracy, które obowiązują do czasu osiągnięcia przez Ciebie wyznaczonych celów. Aby współpraca przyniosła oczekiwane rezultaty niezbędny jest Twój świadomy, zaangażowany udział w ich realizacji.

Oferuję sprawdzone na przestrzeni dwudziestu lat, skuteczne metody pracy.

Jeśli jesteś osobą, której się spieszy, i jesteś otwarty aby od razu dynamicznie realizować swój proces zmiany - wybierz  Sesję szybkiei i głębokiej transformacji- jedną z najskuteczniejszych i najszybszych metod wyzwalania się z ograniczeń jaką poznałam. Pragnę poinformować, że posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy tą metodą. Podczas pierwszej konsultacji zaznacz to proszę, że chcesz od razu pracować w sposób pogłębiony, konkretny i zdecydowany tą właśnie techniką. Na pierwszej konsultacji zbieram wywiad i oceniam- kwalifikuję chętnych klientów do pracy tą bardzo pomocną i skuteczną metodą. Sesje szybkiej i głębokiej transformacji zastępują, trwający nierzadko całymi miesiącami proces. Podczas jednej sesji szybkiej i głębokiej transformacji można uwolnić, przepracować i zintegrować tyle co innymi metodami- mniej bezpośrednimi, podczas wielu miesięcy systematycznej pracy. Jednak aby tak się stało, niezbędna jest Twoja otwartość do współpracy ze mną oraz Twoja szczerość z sobą. Przy dużej otwartości proces zmian może przebiegać bardzo sprawnie a efekty naszej współpracy mają szansę być szybkie, wyraźne i trwałe.

Charakterystyczną cechą mojego prowadzenia klientów jest to, że proces zmian przebiega żwawo, bez zbędnego rozciągania w czasie. U osób otwartych i aktywnie wspópracujacych ze mną pozytywne zmiany można obserwować niemalże z każdym kolejnym spotkaniem.

Jeśli nie zaznaczysz, że ci się spieszy, będę rozumiała, że wybierasz standardową formę pomocy.

W celu zwiększenia efektywności podejmowanych działań i by ułatwić Ci proces zdrowienia, stosuję dodatkowe - skuteczne, udokumentowane naukowo metody oddziaływania psychologicznego.

Bardzo duże doświadczenie pozwoliło mi także wykształcić - doceniane przez moich klientów - unikalne, specjalne formy i techniki pracy, które w znaczący sposób ułatwią Ci proces powrotu do psychicznego dobrostanu i równowagi. Jako, że mam naturalną łatwość wchodzenia w tzw. szczytowe stany świadomości ( peak experiences ) i stan pokoju umysłu, z wielką przyjemnością pomagam moim klientom w dostrajaniu do przestrzeni spokoju i harmonii w nich samych. Poprzez sesje relaksacji i mindfulness ( uważność ) pomagam moim klientom otworzyć upragniony spokój oraz odzyskać emocjonalną równowagę.

Wszystkim osobom nieradzącym sobie ze stresem, wyczerpaniem, poszukującym ulgi od napięcia polecam profesjonalne sesje głębokiej relaksacji w moim gabinecie, przez internet lub telefon.

Osobom chętnym oferuję specjalne procesy terapeutyczne.  W głębokiej relaksacji pomagam zakotwiczyć-  jak sami klienci potwierdzają - skutecznie - nowe, pozytywne przekonania, które pracują, wpływając na ich sferę poznawczą, emocjonalną, życiową, tj. sferę postaw i działań, wyksztalcając nowe wzory zachowań i powodując upragnioną zmianę.

Moim klientom często polecam indywidualne programy pracy z klientem w stanie głebokiej relaksacji.Tutaj opis  Procesy te w sposób szybki i zdecydowany uruchomią proces uzdrawiania, ułatwią Ci nawiązanie dobrej relacji z sobą, pomogą w samopoznaniu, umożliwią "ruszenie z miejsca", nadadzą zdecydowany rytm pracy nad sobą, przyspieszą zmianę. 

Programy pracy indywidualnej z psychologiem - (m.in) - TWOJE KLUCZOWE PRZEKONANIA, Zdrowa samoocena również skutecznie aktywują proces powrotu do harmonii.

Realizacja tych procesów i programów to ogromne wsparcie Twojego procesu autorefleksji i uświadamiania sobie najistotniejszych dla procesu zdrowienia - mechanizmów, schematów, wzorców, postaw, decyzji życiowych i ich skutków. Gorąco polecam te usługi; realizowane w pakietach dostępne są w promocyjnych cenach.

Operowanie bogatym, skutecznym instrumentarium jest przede wszystkim efektem mojego bardzo dużego doświadczenia w pracy z drugim człowiekiem. Wybrana forma pracy z klientem może z czasem zmienić się na inną- w zależności od aktualnej sytuacji. Zawsze ustalę wspólnie z Tobą jak ma wyglądać nasza współpraca. Nie narzucam metod.

Moją rolą jest też podkreślenie znaczenia systematycznej pracy z psychologiem. Najczęściej wybierany przez moich klientów rytm pracy to spotkania raz w tygodniu.

POMOC W OBSZARZE ROZWOJU OSOBISTEGO I ROZWOJU WEWNĘTRZNEGO; POMOC W PODNOSZENIU JAKOŚCI ŻYCIA

Oprócz typowej pomocy psychologicznej oferuję również pracę nad Twoim rozwojem osobistym i wewnętrznym oraz nad podnoszeniem jakości Twojego życia. Tutaj opis  

Jeśli jestes zainteresowany samopoznaniem polecam Ci uczestnictwo w rozwojowych zajęciach grupowych- Warsztatach Samorealizacji. Warsztaty online mają charakter modułowy. Każdy moduł stanowi pewną tematyczną całość.  

Osobom zainteresowanym współpracą przez dłuższy czas, polecam strategię rezerwacji kilku terminów do przodu z uwagi na późniejszą możliwą trudność w dostępie do usług w standardowych cenach i wyboru dogodnych terminów.

Jeśli nie radzisz sobie ze stresem, chcesz zakosztować stanu głębokiego odprężenia - poproś o realizację sesji w relaksacji.

Osobom zainteresowanym uzdrawianiem naturalnym lub rozwojem wewnętrznym polecam inicjacje Reiki. Inicjacje mogą przyjąć wszyscy, z wyjątkiem osób z zaburzeniami osobowości i silnymi zaburzeniami psychicznymi.

Jeśli masz trudność z bezpośrednim kontaktem - istnieje możliwość efektywnej pracy drogą mejlową lub online.

Jeśli chcesz skorzystać z wiedzy na temat kreowania pozytywnej rzeczywistości - wybierz Sesję pomyślnego życia.

Jeśli chcesz pracować nad realizacją konkretnego celu lub chcesz powołać do realnego życia swoje marzenie - umów się sesję rozwoju osobistego.

Jeśli potrzebujesz mentoringu w procesie samorealizacji umów się na spotkanie ze mną.

Zarezerwuj czas ze mną - wyślij SMS pod nr telefonu tel. 606 266 386

Zapraszam serdecznie.

psycholog mgr Renata Łopatka