Opinie- rekomendacje

 "Chciałabym z całego serca podziękować za pomoc Pani Renacie, jestem silną osobą, która nie miała pojęcia, że też ma prawo do słabości. Dzięki pani psycholog odkrywam sama siebie na nowo, nie boję się bać, bacznie obserwuję swoje ciało tylko po to aby jeszcze bardziej je zrozumieć. Wskazówki jakie otrzymałam będą prowadziły mnie przez resztę życia. Pani Renatko jest Pani Wielka. Z wielkim szacunkiem Dorcia, Szczecin, sierpień 2020.

"Dziękuję Renatko za tą cudowną sesję i rozmowę. Czuję jakbym się obudziła i odzyskała na nowo radość życia! Jesteś niezwykłą terapeutką.(...) Dziękuję za wszystko." Pacjentka, Szczecin, pażdziernik 2019 r.

"Polecam wszystkim wspaniałego przewodnika w rozwoju, nauczyciela, terapeutkę - Renatę Łopatkę. Trafiłam do Reni w 2007 roku na jeden z warsztatów grupowych. Byłam bardzo zablokowana, nieszczęśliwa, pełna poczucia winy i cierpiąca. Szukałam nauczyciela, który poprowadzi mnie w medytacji i okazało się, że trafiłam najlepiej, do odpowiedniej, najlepszej terapeutki. Poczułam, że to właśnie ta droga, której szukałam. Otrzymałam wsparcie i inspiracje indywidualne i grupowe, otrzymałam odpowiedź na pytania, na które tak długo nie mogłam znaleźć odpowiedzi. Przez te wszystkie lata otrzymywałam od Reni pomoc i podpowiedzi, a moja transformacja i rozwój świadomości był bezpieczny dzięki przewodnictwu Reni. Moje spojrzenie na siebie, na życie, na innych, na świat, bardzo się zmieniło na lepsze. Renia przeprowadziła mnie przez wszystkie stopnie Reiki, a w 2015 roku otrzymałam od Reni najwspanialszy dar: Mistrzostwo Reiki. Od tego momentu mój rozwój jeszcze bardziej przyspieszył. Życzę wszystkim poszukującym radości życia, miłości, nieustraszoności, niezależności, odwagi, szczęścia, zdrowia, harmonii, spokoju - takiego przewodnictwa, wglądu i mądrości, którego uosobieniem jest Renia. Reniu! Dziękuję Ci, że Jesteś. Z Miłością" - Ewa Szewczyk, Szczecin, 02.12.2019 r.

"Renata w procesie terapeutycznym pomaga i kieruje moją uwagę na istotne zakorzenione mechanizmy w osobowości. Pomaga zrozumieć siebie i postawić odpowiednie pytanie i szukać odpowiedzi. W sposób bezpieczny i czytelny wychodzę z zamglonej i pokręconej drogi życia. Polecam ponieważ jest profesjonalistką, z odpowiednim dystansem daje wskazówki z których możemy korzystać. Używa wielu narzędzi do poradzenia sobie z zawiłą czasami przeszłością. Czas i pieniądze warte są zainwestowania. Życie staje się mniej skomplikowane, proste i piękne. Ania P."

 

Więcej opinii o mojej pracy tutaj  i tutaj